Milli judoculardan Gruşçu’ya teşekkür ziyareti  
Milli Judo Antrenörü Münir Tunç ve arkadaşları Gruşçu’ ya plaket ve çiçek takdim etti.
16.03.2021
73
Yazı Boyutu: A- A+

Milli Judo Antrenörü ve Ju-Te-Ka Spor Kulübü Başkanı Münir Tunç ve öğrencileri CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gurşçu’ ya spora verdiği destekleri için teşekkür ziyaretinde bulundu. Tunç, “Basmane’ de judoya gönül vermiş, kısıtlı imkanlarla spor yapmaya çalışan çocuklara verdiğiniz desteği unutmadık” dedi. Özellikle Basmane’ de yetiştirdiği uluslararası başarılara imza atan judocularla adını duyuran Milli Judo Antrenörü Münir Tunç ve ekibi CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gurşçu’ yu ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde Basmane ’de yüze yakın judocuya kıyafet ve spor malzemesi desteği sağlayan Gruşçu’ ya teşekkür eden Tunç, “Bizler, hepimiz sporculara verdiğiniz desteğe şahidiz ve bunu her yerde söylüyoruz. Destekleriniz çocuklarımıza ve bize güç verdi. Çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

KONAK’IN ADINI DUYURMAK İSTERİZ

Tunç, dünyanın bir çok ülkesinde farklı olimpiyatlarda şampiyonluk dahil birçok başarıya imza attıklarını söyleyen Tunç, “Dünyanın farklı ülkelerinde İstiklal Marşı’mızı okuttuk. Basmane ve etrafındaki semtlerinden öğrencilerimiz bunu başardı. Bu başarı emek veren, destek veren herkesindir” sözlerine yer verdi.

Özellikle Konak’ta judo adına büyük atılımlar yapabilecek güce sahip olduklarını da kaydeden Tunç, “Yerel yönetimler bu konuda bizden destek isterse üzerimize düşeni yerine getirmeye hazırız. Konak’ın adını judoyla da dünyaya duyurmak isteriz” ifadesini kullandı

 

GENÇLER BELİRLEYİCİ OLACAK

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu da Konak’ta sporculara destek konusunda ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederek, “Münir Tunç hocamız ve öğrencileriyle her zaman gurur duyduk. Bizler de gençlere destek verilmesi, önlerinin açılması için mücadele eden siyasetçileriz. Geleceğimizi belirleyecek olan liderler değil; kolektif ruha inanan gençler olacak. Bu nedenle Münir Tunç ve ekibin yaptıklarını önemsiyoruz” açıklamasını yaptı.

Ziyaretin sonunda Münir Tunç ve arkadaşları Gruşçu’ ya plaket ve çiçek takdim etti. Gruşçu, “Sizlerden böyle bir plaketi almak benim için onurdur” dedi.

CHPnet

SİTELERİ